Toaletka podróżna

Toaletka Podróżna jest praktycznym organizerem, ponieważ jest podręczna i znajdziesz w niej wszystkie produkty, które są pomocne w podróży. Jeżeli jeździsz samochodem razem z dziećmi, wiesz, jak wiele nieoczekiwanych sytuacji może się przydarzyć. Dlatego nie daj się nigdy zaskoczyć – zawsze bądź przygotowany!

Zastosowanie
Dzięki kompaktowemu rozmiarowi toaletkę można na stałe umieścić w samochodzie i korzystać z niej przy każdej okazji. Większość produktów jest wielokrotnego użytku, pozostałe można uzupełnić lub wymienić na nowe.

Rozmiar
Jak to możliwe, że w torbie o wymiarach 13cm na 17cm na 24 cm mieści się aż 21 przedmiotów? Toaletka została zaprojektowana z myślą o podróżujących, dlatego postaraliśmy się, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń tej niewielkiej torby.

Zawsze pod ręką!
Niewielki rozmiar i poręczny uchwyt sprawia, że toaletkę można umieścić zarówno w aucie, jak i walizce czy na rowerze.

Toaletka Podróżna to kompletny organizer ponieważ zawiera zestaw aż 21 przedmiotów, niezbędnych w każdej podróży. Znajdziesz w niej: Travel John, Tron, Test alkoholowy, Korkociąg, Zestaw do golenia, Mokre Chusteczki, Mokrą Chusteczkę do Okularów, Grzebień, Zestaw Dentystyczny, Nawilżany Papier Toaletowy, Czyścik do butów, Żel pod prysznic, Szampon, Mydło, Wykałaczki, Obcinacz do paznokci, Zestaw kosmetyczny, Podpaskę, Chusteczki uniwersalne, Zestaw do szycia oraz Szczotkę do ubrań.